• polski"
  • English"

Zerkaj w niebo... Drony latają wszędzie! ™

Hornet

www.rcconcept.pl_hornet_x4s_hornet-x4s-xs_1.jpg www.rcconcept.pl_hornet_hornet-s6xl-toxic_mini_hornet-s6xl-toxic_01.jpg www.rcconcept.pl_hornet_hornet-s6xxl-toxic_mini_dsc_2112.jpg
Hornet TRAINER
cztero wirnikowy dron
do nauki latania

udźwig do 500g
Hornet HERO
sześcio wirnikowy dron
do kamery GoPRO HERO

udźwig do 1kg
Hornet WARRIOR
sześcio wirnikowy dron
do użytku profesjonalnego

udźwig do 3kg

RCConcept Flying Technology on the YouTube RCConcept Flying Technology on the FacebookOSTRZEŻENIE:
Informujemy, że platformy wielowirnikowe są NIEBEZPIECZNE. Mają wirujące ostrza w postaci śmigieł. Wszelkie prace związane z programowaniem, zmianą firmware'u w komputerze pokładowym easyCSDU i regulatorach obrotów easyESCU należy wykonywać ze zdjętymi śmigłami i odłączonym zasilaniem od regulatorów obrotów. Nie stosowanie się do tych zasad może spowodować zagrożenia dla zdrowia lub życia pilota i osób znajdujących się w pobliżu platformy wielowirnikowej. Ostrzeżenie nie jest żartem! Jednocześnie informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe zachowanie platformy wielowirnikowej na ziemi jak i w powietrzu - odpowiedzialność leży po stronie użytkownika. Użytkownik przyjmuje również do wiadomości, że nie można latać platformami wielowirnikowymi w miejscach innych niż lotniska modelarskie.

Zasady bezpieczeństwa Zastrzeżenia prawne


Tekla Plus


Od 01.03.2014 do 30.03.2015 w RCConcept realizowany był projekt „VI edycja TEKLA PLUS – stolica staży” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Licencja Creative Commons RCConcept DokuWiki jest utworem dostępnym na licencji:
Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska

start.txt · ostatnio zmienione: 2016/03/06 12:49 przez Piotr Kleczyński