Do czego użyć?Platformy latające Hornet mogą być użyte do wielu zastosowań w każdym praktycznie obszarze działalności człowieka: poczynając od rozrywki, przez fotografię i filmowanie z powietrza, naukę oraz badania, zastosowania przemysłowe, na militarnych kończąc.

Trzeba pamiętać, że wielowirnikowa platforma latająca Hornet ma swoje ograniczenie. Należy ją traktować jako narzędzie pomagające wynieść w powietrze aparat fotograficzny, kamerę video, kamerę TIIC, analizator spalin, flarę, czy inny wymagany ładunek, jeśli spełnione są odpowiednie warunki do wykonania lotów. Platform wielowirnikowych Hornet należy używać zgodnie z przeznaczeniem, znając ich mocne i słabe strony oraz minimalizując niebezpieczeństwo związane z ich używaniem.

Film reklamowy

Firma OP1 przygotowała film promujący bydgoskich sportowców. Bez wielowirnikowej platformy latającej wykonanie ujęć z powietrza byłoby niemożliwe:

Dokumentacja prac

Dokumentacja postępów prac budowlanych z lotu ptaka jest punktem coraz częściej wymaganym przez inwestorów lub nadzór budowlany. Dzięki użyciu platformy latającej materiał potrzebny do realizacji zlecenia można pozyskać w łatwy sposób.

Podsumowanie eventu

Podczas imprez: masowych, okolicznościowych, integracyjnych często potrzebny jest materiał z innej perspektywy. Może nią być film z lotu ptaka wykonany przy pomocy platformy latającej.

For fun

Do nauki latania oraz szlifowania umiejętności latania mała platforma latająca nadaje się znakomicie. Przy okazji jest to niezła zabawa, relaks i odpoczynek po ciężkim tygodniu pracy.

praktyczne_zastosowanie.txt · ostatnio zmienione: 2012/12/06 12:00 przez Piotr Kleczyński