Produkty RCCProdukty RCC zostały zaprojektowane przez zespół polskich inżynierów. Staramy się oby były one produktami najwyższej jakości. Dlatego też przed ostatecznym przekazaniem użytkownikowi poddawane są wielu testom, które pozwalają kontrolować jakość na każdym etapie produkcji. Projekt wielowirnikowych platform latających Hornet rozpoczął się 15 grudnia 2009 i jest cały czas rozwijany. W 2012 roku wdrożyliśmy do produkcji:

 • poprawiony komputer lotu w wersji PRO
 • poprawione regulatory obrotów w wersji OPTO
 • ramy w wersji TOXIC

Powyższe produkty są wynikiem zdobytych doświadczeń i zostały pozbawione wad swoich poprzedników. Dzięki temu projekt wszedł w dojrzałą fazę a oferowane wielowirnikowe platformy latające Hornet mogą być wykorzystane jako narzędzia do realizacji różnych zadań.

Każdemu klientowi próbujemy pomóc podczas nauki pilotażu, obsługi i eksploatacji naszych platform. Nikogo nie zostawiamy z problemem. Zaufało nam wiele osób, które przyczyniły się do rozwoju projektu. To dzięki nim zaszliśmy tak daleko i cały czas rozwijamy projekt dodając oczekiwane przez funkcje.

Serdecznie dziękuję wszystkim klientom w imieniu własnym oraz zespołu którym mam przyjemność kierować. Nowych klientów zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

Piotr "Klenio" Kleczyński
RCConcept TEAMW rozdziałach poświęconych konkretnym Produktom RCC znaleźć można cenne informacje, pomagające zapoznać się z nimi, wyjaśniające zasadę ich działania, sposób montażu, obsługę a także koncepcję, która przyświecała podczas projektowania poszczególnych elementów oraz systemów na który się składają.

 1. Spis treści:
   1. easyCSDU - opis komputerów lotu
   2. easyCSDU - informacje techniczne
   3. easyESCU - regulatory obrotów
   4. easyESCU4 - Zespolony regulator obrotów
   5. easyESCU - informacje techniczne
   6. rccMAG - moduł kompasu 3D
   7. rccGPS - moduł odbiornika GPS
   8. easyIMU - moduły inercyjne
   9. quadroKILLER - tani komputer lotu
   10. lipoGUARD - monitory napięcia
   11. digitalGYRO - żyroskopy ogonowe
   12. miniLOGGER - rejestratory parametrów
   13. linkPROG - programator USB

Spis produktów wycofanych z oferty.

produkty.txt · ostatnio zmienione: 2012/12/13 11:08 przez Piotr Kleczyński