Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

produkty:mozliwosc_upgrade_u_do_wersji_y6l [2010/11/05 09:18]
Piotr Kleczyński utworzono
produkty:mozliwosc_upgrade_u_do_wersji_y6l [2010/11/05 09:28] (aktualna)
Piotr Kleczyński
Linia 3: Linia 3:
 Ktoś kto chce rozpocząć przygodę z wielowirnikowcami może zacząć do tricoptera Y3L - jest to najtańsza platforma w ofercie marki RCConcept. Ważne że na jej bazie może z czasem zbudować platformę Y6L. Ktoś kto chce rozpocząć przygodę z wielowirnikowcami może zacząć do tricoptera Y3L - jest to najtańsza platforma w ofercie marki RCConcept. Ważne że na jej bazie może z czasem zbudować platformę Y6L.
  
-Y6L będzie hexacopterem lżejszym od wesji S6L o około 100g i będzie to jedna z najszybszych platform Hornet. Michał Jurkiewicz przygotował ekstremalny upgradeY3TOY6 ​- wszystkie ​bloczki mocujące ramiona w ramie wykonane ​są z delrinu ​dla dwukrotnego zmniejszania masy w stosunku do bloczków z PA6. Y6L to będzie ​taki szerszeń ​na sterydach coś jak Suzuki Bandit 1200 w motocyklach ​- takie BanditoHorneto. Coś dla wymagających pilotów szukających dodatkowych wrażeń.+Y6L będzie hexacopterem lżejszym od wesji S6L o około 100g i będzie to jedna z najszybszych platform Hornet. Michał Jurkiewicz przygotował ekstremalny ​upgrade. Zestaw nazywa się **upgradeY3TOY6** i między innymi zawiera ​bloczki mocujące ramiona w ramie wykonane z delrinu. Dzięki temu udało się dwukrotnie zmniejszyć masę w stosunku do bloczków z PA6. 
 + 
 +Y6L będzie ​szerszeniem ​na sterydach coś jak Suzuki Bandit 1200 w branży motocyklowej ​- takie **BanditoHorneto**. Coś dla wymagających pilotów szukających dodatkowych wrażeń...
produkty/mozliwosc_upgrade_u_do_wersji_y6l.txt · ostatnio zmienione: 2010/11/05 09:28 przez Piotr Kleczyński