Projekty :. spis tego nad czym pracujemyTutaj prezentujemy wszelkie projekty nad którymi pracuje zespół RCConcept TEAM. Po zakończeniu projektu oraz wdrożeniu do produkcji dany projekt jest przenoszony do sekcji: Produkty i dodany do oferty Sklepu Fabrycznego RCC.

Projekty umieszczone w następujących działach:

Projekty realizowane dla marki RCConcept są to opracowania:

  • innowacyjne
  • nowatorskie
  • autorskie

Wszystkie rozwiązania prezentowane na stronie są autorskie to znaczy że zostały opracowane przez zespół RCConcept TEAM jako własne konstrukcje koncepcyjne. Zgodnie z ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) podlegają pod prawo autorskie. Wszystkie elementy ram, moduły, schematy, ilustracje oprogramowanie prezentowane i udostępniane w serwisie DokuWiki są prawnie chronione. Kopiowanie ich oraz ich sprzedaż bez pisemnej zgody firmy SterKom reprezentowanej przez Piotra Kleczyńskiego jest nielegalna i niezgodna z polskim prawem. Wszelkie działania osób, podmiotów gospodarczych oraz firm naruszające opisywane wyżej prawa autorskie będą napiętnowane i zgłaszane odpowiednim organom Państwowym.

Wszystkie projekty są realizowane w oparciu o własne rozwiązania organizacyjne oraz sposoby pracy projektowej skupione w inicjatywie: RapidLAB functionality on-demand której kluczowym celem jest:

  • szybkie
  • przyrostowe
  • iteracyjne

dodawanie funkcjonalności oczekiwanej przez klienta w zleconych przez niego projektach.

Więcej o inicjatywie RapidLAB można przeczytać na stronach:

oraz w prezentacji marki na stronach portalu Elektronika B2B:
http://elektronikab2b.pl/files/76,rapidlab.pdf

projekty.txt · ostatnio zmienione: 2012/10/21 22:49 przez Piotr Kleczyński