Jak pracujemy?Na wstępie warto zaznaczyć, że budowa i obsługa wielowirnikowców to początkowo trudny i rozbudowany temat. Dlatego poszerzamy bazę wiedzy o tych fascynujących urządzeniach jak i wszelkich zagadnieniach związanych z ich wykorzystaniem.
Zapewniamy że satysfakcja i przyjemność z latania zrekompensują trudy związane z nabywaniem nowej wiedzy i doświadczenia.

Platforma latająca może być elementem przewagi konkurencyjnej, umożliwiając uzyskanie materiału foto/video niedostępnego w inny sposób. Jest też wyśmienitym sposobem spędzania wolnego czasu na lotach rekreacyjnych lub FPV.
Dlatego też warto jak najszybciej zacząć przygodę z wielowirnikowcami Hornet!

Zapraszam do współpracy
Piotr "Klenio" Kleczyński
RCConcept TEAM

Ze względu na złożoność tematu najlepszy efekt udaje się uzyskać tylko podczas ścisłej współpracy pomiędzy Klientem oraz zespołem RCConcept. Współpraca ta podzielona jest na kilka etapów:

 1. poznanie potrzeb i oczekiwań
 2. przygotowanie wstępnej oferty
 3. modyfikacja wstępnych wyobrażeń
 4. przygotowanie oferty końcowej
 5. dostawa poszczególnych elementów
 6. support techniczny
 7. serwis produktów

Na każdym z nich staramy się służyć radą, tak aby Klient mógł dokonywać właściwych wyborów i optymalnie wydawać środki finansowe, którymi dysponuje. Wychodzimy z założenia, że nie jest sztuką sprzedać JEDNĄ dużą, ciężką i drogą platformę latającą, która zostanie rozbita w pierwszym locie. Nie jest też sztuką sprzedać JEDEN drogi nadajnik, którego funkcję nigdy nie zostaną przez Klienta wykorzystane. Sztuką według nas jest sprzedaż KILKU wielowirnikowych platform latających Hornet temu samemu Klientowi. Żeby jednak było to możliwe staramy się zapewniać:

 • dobre doradztwo
 • logiczną argumentację
 • prezentację prawdziwych ograniczeń
 • edukację w zakresie platform latających
 • naukę obsługi i operowania platformą latającą

Chcemy współpracować z Klientami, którzy:

 • dzięki naszej pomocy aktywnie używają platform
 • dzielą się z nami spostrzeżeniami i doświadczeniem

dzięki temu korzystamy ze zjawiska synergii, które powoduje, że:

 • rozwijamy się razem z naszymi Klientami
 • rozwiązujemy rzeczywiste problemy pojawiające się w platformach latających
 • projektujemy produkty i systemy, które są odpowiedzią na rzeczywiste potrzebne rynku

Na każdym etapie staramy się utrzymywać ścisły kontakt z Klientem wykorzystując telefon, korespondencję e-mail, oraz spotkania bezpośrednie w siedzibie naszej firmy lub u Klienta. Często w ich trakcie rozmów Klient zmienia swoje wyobrażenie o wielowirnikowych platformach latających oraz sposobie ich wykorzystania. Na każdym etapie staramy się przedstawiać co możemy dostarczyć, a czego nie ze względu np: na ograniczenia techniczne. Duży nacisk kładziemy na to, aby Klient mógł w najkrótszym możliwym czasie wykorzystać platformę jako narzędzie do realizacji swoich celów.

sposob_pracy/start.txt · ostatnio zmienione: 2013/12/19 10:52 przez Agnieszka Przewłocka