Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
zespol [2011/07/28 13:31]
Piotr Kleczyński
zespol [2011/07/28 13:35] (aktualna)
Piotr Kleczyński
Linia 1: Linia 1:
 +====== Informacje ogólne ======
 +
 Zespół RCConcept TEAM tworzą pasjonaci i entuzjaści techniki, którzy z projektowania czerpią prawdziwą satysfakcję. Praca w zespole RCConcept TEAM jest twórcza, fascynująca,​ rozwojowa. Każda osoba zaangażowana w projekt jest zorientowana na realizację konkretnego małego celu cząstkowego który składa się na główny cel projektu, dzięki czemu na efekt końcowy nie trzeba długo czekać. Zespół RCConcept TEAM tworzą pasjonaci i entuzjaści techniki, którzy z projektowania czerpią prawdziwą satysfakcję. Praca w zespole RCConcept TEAM jest twórcza, fascynująca,​ rozwojowa. Każda osoba zaangażowana w projekt jest zorientowana na realizację konkretnego małego celu cząstkowego który składa się na główny cel projektu, dzięki czemu na efekt końcowy nie trzeba długo czekać.
  
Linia 20: Linia 22:
 Kluczem inicjatywy RapidLAB jest iteracyjne, przyrostowe dodawanie wymaganej przez klienta funkcjonalności do produktu. Można ją porównać do budowania produktów z klocków. Z taką różnicą, że jeśli wymaganego klocka nie ma w zestawie zespół projektuje brakujący elementy, tak aby końcowa konstrukcja była spójna. Kluczem inicjatywy RapidLAB jest iteracyjne, przyrostowe dodawanie wymaganej przez klienta funkcjonalności do produktu. Można ją porównać do budowania produktów z klocków. Z taką różnicą, że jeśli wymaganego klocka nie ma w zestawie zespół projektuje brakujący elementy, tak aby końcowa konstrukcja była spójna.
  
-[[Zespół:​RCConcept TEAM]] +====== Skład zespołu RCC ====== 
-[[Zespół:​Prasa o nas]]+ 
 +Zespołu zawsze tworzyli, tworzą i będą tworzyć ludzie którzy lubią to co robią i wiedzą co chcą osiągnąć. Wspólną cecha wszystkich osób jest dążenie do celu i niepoddawanie się trudnościom: ​[[Zespół:​RCConcept TEAM]]. 
 + 
 +====== Informacje prasowe o RCC ====== 
 + 
 +Artykułu oraz inne informacje związane z RCC: [[Zespół:​Prasa o nas]].
zespol.txt · ostatnio zmienione: 2011/07/28 13:35 przez Piotr Kleczyński